SİYASET

Karacaer “Aksaray için Yenilikçi Projelerle geliyoruz”

Karacaer “Aksaray için Yenilikçi Projelerle geliyoruz”

Loading

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray için Yenilikçi Projelerle geliyoruz

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul Karacaer, Aksaray için vizyoner projelerini kamuoyuyla paylaştıktan sonra vatandaşın bu projeleri çok beğendiğini ve tuttuğunu belirterek, Tarımsal kooperatiflerden olimpik spor tesislerine kadar geniş bir yelpazede sunulan projeler, şehrin geleceğine ışık tutuyor.’dedi.

İYİ Parti’nin Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer, seçim kampanyası kapsamında şehre yönelik çığır açacak projelerini halkın ihtiyaç duyduğu ve şehre yapılması gereken projeler olduğunu belirtti.

“Aksaray Bu Projeleri Hak Ediyor!” sloganıyla yola çıkan Karacaer, şehrin geleceğini şekillendirecek önemli hedeflerinin Aksaray’ın gelişiminin önünü aralamak olduğunu söyleyerek, Aksaray bizimle daha fazla gelişecek ve büyüyecek. Halkın sorunlarına iyi projelerle biz çözüm bulacağız’ dedi.

Yeni Bir Şehir İnşa Ediyoruz:

Karacaer, öncelikli hedeflerinin “Batıkent Aksaray” adını verdikleri yeni bir şehir inşa etmek olduğunu vurguladı. Bu projenin, şehre modern bir kimlik kazandırarak yaşam kalitesini artıracağını belirtti.

Tarımsal Kooperatifler ve Olimpik Spor Tesisleri:

Aksaray’ın tarımsal potansiyelini değerlendirmek adına tarımsal kooperatifler kuracaklarını ifade eden Karacaer, aynı zamanda şehre 15 farklı olimpik spor dalında spor tesisi kazandıracaklarını duyurdu.

Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi:

Şehrin entelektüel ve kültürel hayatını zenginleştirmek için bilim, kültür ve sanat merkezlerinin oluşturulacağını dile getiren Karacaer, gençlere de iş imkanları sağlamak amacıyla iş garantili meslek edindirme kursları açacaklarını belirtti.

Trafik Sorununa Çözüm:

Karacaer, şehrin trafik sorununa da el atacaklarını ifade ederek, alt ve üst geçit projelerini hayata geçireceklerini ve bu projelerden birine Alparslan Türkeş’in adını vereceklerini açıkladı.

Sosyal Destek ve Konut Politikası:

İhtiyaç sahibi vatandaşları da unutmadıklarını belirten Karacaer, “İYİ Kart Projesi” ile sosyal destek sağlayacaklarını ve sosyal konutlar inşa ederek evsiz vatandaşlara çözüm sunacaklarını vurguladı.

Tuğrul Karacaer’in sunduğu vizyoner projeler, Aksaraylılar arasında büyük bir heyecan yarattı. Şehrin geleceğine yönelik bu kapsamlı planlar, yerel yönetimde bir dönüşüm ve gelişim umudu taşıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL