Künye

İMTİYAZ SAHİBİ – GENEL YAYIN YÖNETMENİ
İzzet Tınmaz

HUKUK DANIŞMANI

Av.Önder Alkurt

GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLER

 TEKİRDAĞ İLİ MERKEZ  : Cihan ALPDEĞER

KARABÜK İLİ MERKEZ  : Muhammed Onur ÇAKIR

REKLAM REZERVASYON İLETİŞİM

ilkhavadisgazetesi@gmail.com

Whatsapp : 0535 640 34 34

İrtibat : 0546 789 1923

BASIN BÜLTENLERİNİZ İÇİN
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
ilkhavadisgazetesi@gmail.com

İLETİŞİM İÇİN

ilkhavadisgazetesi@gmail.com

Whatsapp : 0535 640 34 34

Telefon : 0546 789 1923

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

www.ilkhavadisgazetesi.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ilkhavadisgazetesi@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

www.ilkhavadisgazetesi.com  internet Haber Sitesi  ARACI HABER HİZMET SAĞLAYICISIDIR.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. ilkhavadisgazetesi.com yazıların sorumluluğunu almaz.