Hukuka Aykırılık Bildirimi

Loading

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ilkhavadis.com aittir.

www.ilkhavadisgazetesi.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ilkhavadisgazetesi@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

www.ilkhavadisgazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

ilkhavadisgazetesi.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Aksine davranışlarda Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Başsavcılığı’na SUÇ DUYURUSU yapılacağını ve DAVA  AÇILACAĞINI KABULLENMİŞ olurlar.

 

www.ilkhavadisgazetesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.ilkhavadisgazetesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

www.ilkhavadisgazetesi.com  internet Haber Sitesi  ARACI HABER HİZMET SAĞLAYICISIDIR.

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL