SİYASET

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, Ziyaretlerine aralıksız devam ediyor

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, Ziyaretlerine aralıksız devam ediyor

Loading

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Aksaray Şubesini Ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneğini Ziyaret Etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, CHP İl Başkanı Bilal Özdemir, belediye meclis üyesi adayları ve il genel meclis üyesi adayları ile parti teşkilatından isimler ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Ziyaretler kapsamında önceki günde, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Aksaray Şube Başkanı Muazzez Dalkılıç Toprak ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve dernek üyelerini ziyaret ettiler.

“ŞEHRİMİZDE DERNEKLERİN VARLIĞINI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Ziyaret esnasında Pelinsu Yıldırım Demir “ bizler şehrimizde ki derneklerin varlığını çok önemsiyoruz. O yüzden sık sık dernek ve STK ziyaretlerinde bulunmaya özen gösteriyoruz. Sizlerin bizlerden beklentilerini öğrenmek, varsa tavsiyeleriniz ya da eleştirileriniz almak istiyoruz. Her zaman söylüyorum bu şehri bu şehrin paydaşları ile yöneteceğiz. O yüzden derneklere kapımızı kapatmak değil, aksine onlarla sık sık istişare etmek gerekir. Bugün olduğu gibi 1 Nisan sabahı itibari ile de sık sık dernek yetkililerimiz ve üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam edeceğiz” diyerek dernek yetkilileri ve üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Aksaray Şube Başkanı Muazzez Dalkılıç Toprak ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Hatice Şahin Eroğlu ve dernek üyelerini ise “Bizler siyaset üstü oluşumlarız. Seçilen başkan kim olursa olsun Aksaray için en iyisini yapsın, tüm kesimlerden insanların haklarını gözetsin istiyoruz. Bizlere yapmış olduğunuz ziyaret bu bağlamda bizler için çok değerli. Kadınlarımızın siyaset içinde de etkin görevlerde yer aldığını görmek bizleri mutlu ediyor. Ziyaretiniz ve bizlerle fikir alışverişinde bulunduğunuz için teşekkür ederiz” diyerek CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

“1 NİSAN SABAHINDAN İTİBAREN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK”

Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir ve beraberinde ki heyet dernek ziyaretleri sonrası şemsiyeli sokak esnafını ziyaret etti. Tek tek görüştüğü esnaflar, Pelinsu Yıldırım Demir’e ticaret yaptıkları bölgede yapılan kentsel dönüşüm konusunda ne düşündüğünü sordu. Belediye Başkan Adayı ise “ bizimde kentsel dönüşüm konusunda projelerimiz var, tabi ki kentsel dönüşüm şart. Yapılan tek yanlış bu kentsel dönüşüm esnafla istişare halinde yapılmalı. Esnafın iş kaybına da çözüm üretilmeli. Belediyelerin görevi şehrin alt yapısını, yolunu, suyunu kentsel dönüşümünü yağmak olduğu gibi, o şehrin içinde bulunduğu zorluklara da çözüm bulmaktır. 1 Nisan sabahından itibaren herşey çok güzel olacak” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL