SİYASET

Başkan Dinçer latif emekli caddesinde incelemelerde bulundu

Başkan Dinçer latif emekli caddesinde incelemelerde bulundu

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yenileme çalışmalarına devam edilen Latif Emekli Caddesinde incelemelerde bulundu.

Latif Emekli Caddesinde Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in talimatları ile altyapı çalışmaları başlatılmıştı. Vatandaşlara kaliteli hizmet sunulması açısından kanalizasyon hattı, yağmur suyu şebeke hattı ve içme suyu boruları Belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları ile tamamlandı.

Altyapı alanında yapılan çalışmaların ardından üstyapı çalışmalarına geçildi. 4,5 yılda 101 bin 200 metretül bordür, 20 bin 920 metrekare karo kaplama ve 64 bin 450 metrekare de parke kaplama çalışması yapan Belediye ekipleri Latif Emekli Caddesinde de üst yapı çalışması gerçekleştiriyor. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’de göreve ilk geldiği günden bugüne kadar sahada yapılan çalışmaları yerinde incelemelerini Latif Emekli Caddesinde gerçekleştirdi. Başkan Dinçer Belediye ekiplerinin Latif Emekli Caddesinde sürdürdüğü orta refüj ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Latif emekli caddesinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada vatandaşlara kaliteli hizmeti zamanında vermek için sahadaki tüm çalışmaların takipçisi olduklarını söyledi Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; ‘’Latif Emekli Caddemiz bizim üzerinde hassasiyetle durduğumuz ana arterlerimizden biri. Bu caddemizde altyapı eksiklikleri vardı onları giderdik. Asfalt seriminin ardından şimdide orta refüj ve kaldırım çalışmalarına başladık. Üst yapı çalışmaları kapsamında bu caddemize 2 Bin 700 metre bordür taş döşemesi, 3 bin 840 metrekare kaldırım yapımı ve bin 650 metre orta refüj yapımı gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız müsterih olsun sahadaki tüm çalışmaların takipçi olmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL