YAZARLAR

Basına sansürün kaldırılışının 115. yıl dönümü kutlu olsun

BASINA SANSÜRÜN Kaldırıldığı 24 Temmuz 1908 gününe atfen her yıl kutlanan Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü’nde ahlakını, kalemini ve fikrini hiçbir sebeple hiçbir kişi veya zümrenin emrine vermeyen güvenilir, dürüst, yurtsever basın mensubu meslektaşlarım. …..

Loading

Basına sansürün kaldırılışının 115. yıl dönümü kutlu olsun

BASINA SANSÜRÜN Kaldırıldığı 24 Temmuz 1908 gününe atfen her yıl kutlanan Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü’nde ahlakını, kalemini ve fikrini hiçbir sebeple hiçbir kişi veya zümrenin emrine vermeyen güvenilir, dürüst, yurtsever basın mensubu meslektaşlarım.

Toplumu aydınlatan, dünyada ,yurtta ve yaşadığımız bölgede yaşanan tüm olayları ve gelişmeleri bizlere aktarmak için gece gündüz demeden gerekirse hayatlarını tehlikeye atarak, büyük çaba sarf eden ve her şartta sorumluluk bilinci ile çalışarak, bu zor ve meşakkatli görevi yerine getiren, tarafsız yayın yapan haklının her daim yanında olan tüm basın mensubu meslektaşlarımın 24 Temmuz Basından sansürün kaldırılışının 115. yıl dönümü nedeniyle kutladığımız Basın Bayramı ve Gazeteciler gününüzü Kutluyorum.

Aramızdan ayrılan meslektaşlarımıza Allahtan Rahmet, Suçsuz yere halen esaret altında tutulan Gazeteci meslektaşlarımın en kısa zamanda ÖZGÜRLÜKLERİNE Kavuşmasını diliyorum.

İzzet Tınmaz / Gazeteci

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL