SİYASET

Aksaray Belediyesinden Araştırma hastanesine Hasta taşıma kaldırma liftleri

Aksaray Belediyesinden Araştırma hastanesine Hasta taşıma kaldırma liftleri

BAŞKAN DİNÇER’DEN AKSARAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BİR SAĞLIK HİZMETİ DAHA

BAŞKAN DİNÇER; ‘’ HASTALARIMIZIN VE YAKINLARININ HER ZAMAN YANINDA OLDUK’’

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesine tedavi gören yürüme zorlu ver hareket zorluğu yaşayan hastaların tedavilerini kolaylaştıracak Hasta taşıma kaldırma liftleri desteğinde bulundu.

Göreve geldiği günden beri eğitimden sağlığa spordan sosyal ve kültürel alanlara kadar her konuda hizmet vermek için çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, sağlık alanında hastaların ve yakınlarının işlerini kolaylaştıracak Hasta taşıma kaldırma liftleri Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesine teslim etti.

Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesinde çorba evleri projesi, hoş geldin bebek seti ve hasta bakım seti desteği ile hastaların yanında olan Başkan Dinçer Nöröloji ve Fizik Tedavi bölümlerinde kullanılmak üzere Hasta taşıma kaldırma liftleri verilmesini sağladı.

Hastaların, refakatçilerin ve sağlık çalışanlarının işini kolaylaştırmak için Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesine teslim edilen Hasta taşıma kaldırma liftleri, hastayı yatağından tekerlekli sandalyesine, bir odadan başka odaya taşınmasına imkân sağlayan mobilizasyon cihazlardır. Bu cihazların en büyük faydası hasta yakınlarının fazla efor harcamadan hastalarını cihaz yardımıyla kaldırıp taşımalarıdır. Bu sayede hasta yakınlarında oluşacak bel fıtığı vb. gibi ağır kaldırmaya yönelik kas iskelet sistemi hastalığının oluşmamasıdır.

Vatandaşların her anında yanlarında olmak için yenilikçi çalışmalarla hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptığı açıklamada tüm hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Dinçer, hasta taşıma kaldırma liftlerinin tedavilerini kolaylaştırması temenni etti.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL