SİYASET

Pelinsu Yıldırım Demir “Aksaray’da ki otopark sorununu kökten çözeceğiz”

Pelinsu Yıldırım Demir “Aksaray’da ki otopark sorununu kökten çözeceğiz”

Loading

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir ve parti teşkilatı gün gün, mahalle mahalle dolaşmaya devam ediyor.

Son olarak Atatürk Caddesi, Pir Ali Sultan caddesi arasında bulunan esnafı ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Yıldırım Demir esnafları tek tek ziyaret ederek sorunları dinledi. Pelinsu Yıldırım Demir esnaflar ile sohbeti esnasında ” esnafımız ekonomik krizden en fazla etkilenen kesim. Bizlerde Ekonomik sıkıntıların toplumun her kesimini zorladığı bir dönemde esnafın yanında olmak, onların sesini duymak ve taleplerini dinlemek amacıyla sık sık esnafımızı ziyaret ediyoruz. Bugünde sizlerin beklentilerini not etmek için buradayız. Özlediğiniz halkçı belediye bizimle gelecek ve sizlere hak ettiğiniz hizmeti verecek. Biz Aksaray’da esnaf olarak belediyeden ne beklediğinizi biliyoruz, bizler çözümü birlikte üreteceğiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda işlerinizin daha iyi olması için hazırladığımız planları, projeleri el birliği ile hayata geçireceğiz” diyerek esnafların dertlerini dinledi.

Pelinsu Yıldırım Demir’in esnaf ziyareti sırasında esnaflar, park yeri sorununun uzun süredir işlerini kötü etkilediğini, ekonomik krizden kaynaklı işsizlik üzerine birde trafik keşmekeşi ve park yeri sorunun eklenmesi ile zor günler yaşadıklarını anlatarak başkan adayından yönetime gelmeleri halinde bu sorunlara çare bulmasını istediler.

Belediye Başkan Adayı Yıldırım Demir ise “ biz şehrimizde büyük şehirleri aratmayan trafik çilesini bizzat yaşıyoruz. Park yeri sorunu için de hem şehrimizi yeşillendirip nefes aldıracak, hem de park yeri sorununu ortadan kaldıracak bir ‘çok katlı otopark’ projemiz var. Yapacağımız otoparkın alt katları park alanı olurken üst katı yeşil alan olacak. Esnafımıza destek olmak ve beklentilerini hayata geçirmek için bizde hemşerilerimizden destek bekliyoruz. Allah’ın izniyle değişimden sonra şehrimizi birlikte yöneteceğiz” diyerek destek istedi.

Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir ile sohbet eden esnaflar kendilerini dinleyen ve sorunlarına çözüm bulmak için çaba gösteren Yıldırım Demir’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederken desteklerinin tam olduğunu belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL