SİYASET

Belediye Başkanı Dinçer “Gönül belediyeciliği yapıyoruz”

Belediye Başkanı Dinçer “Gönül belediyeciliği yapıyoruz”

Loading

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer “Gönül belediyeciliği yapıyoruz”

Gönül belediyeciliği yapıyoruz diyen Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer her fırsatta vatandaşlarla bir araya geliyor. Gerek düzenlenen mahalle meclislerinde gerekse ihtiyaç sahiplerinin evlerine bizzat konuk olarakonları dinliyor, sorunlarına çözüm buluyor.

Başkan Dinçer’in dünkü durağı istiklal mahallesi oldu. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, vatandaşlarla hem hal olup mahallenin ihtiyaçları hakkında mahalle muhtarından bilgiler aldı. Ardından Aksaray belediyesi yardım otobüsü ihtiyaç sahiplerine kıyafet yardımında bulunurken lokma ve dondurma aracı ile çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Başkan Dinçer daha sonra ilk olarak İstiklal mahallesinde ikamet eden, tekerlekli sandalye ve tablet talebinde bulunan ve isteğine anında cevap verilenZerzevatçı ailesinin misafiri oldu.

Başkan Dinçer evinde ziyaret ettiği İrem’e yeni aracını hediye ederek mutluluğuna ortak oldu.

Yeni tekerlekli sandalyesine kavuşan İrem, mutluluğunu Başkan Dinçer ve aile bireyleri ile paylaştı.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer şu görüşlere yer verdi. “Bize gelen bu tür talepleri, tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte en seri şekilde değerlendiriyoruz. İrem kardeşimize Rabbim, şifasını versin. Sağlıklı, huzurlu ömür diliyorum. Ailemize de misafirperverliklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.

Onun mutluluğunu paylaşmak duasını almak bizim için en büyük mükafattır. Özel vatandaşlarımıza olan hassasiyetlerimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edecek. Onlarla birlikte engelleri aşacağız” dedi.

Şehrin farklı bölgelerinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Dinçer, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşıyor.

Vatandaşları evinde ziyaret ederek sohbet edip, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Dinçer, ziyaretleri kapsamında İstiklal mahallesinde Şeyma hanımın evine Konuk oldu. Başkan Dinçer, burada hane sakinleriyle görüşüp sorunlarını dinlerken çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL