Aksaray Jandarma Uyuşturucu satıcılarına operasyon düzenledi

Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler , Aksaray’ın Eskil İlçesi mülki sınırları içerisinde ikamet eden  5 kişinin ev ve eklentilerine uyuşturucu operasyonu düzenlendi.

Aksaray Jandarma Uyuşturucu satıcılarına operasyon düzenledi
Yazar : Tarih : Okunma : 9.873 Okuma Yorum Yap

Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Eskil İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan istihbarat çalışmaları sonucunda. Aksaray’ın Eskil İlçesi mülki sınırları içerisinde ikamet eden  A.A., S.A., C.O., B.K. ve C.O. isimli şahısların Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti yaptığı tespit edildi.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Eskil İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından  A.A., S.A., C.O., B.K. ve C.O. isimli şahısların ev ve eklentilerine operasyon düzenlendi.

Ev ve eklentilerinde Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan aramalarda; (100) gram kubar esrar, (200) gram kenevir tohumu, (3) adet av tüfeği, (90) adet av tüfeği fişeği ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından el konularak, şüpheli şahıslar hakkında gerekli adli işlemlere başlandı.

İlk yorumu siz yazın