EKONOMİ

Yavuzlar İplik Hobi Market Aksaray şubesi açıldı

Yavuzlar İplik Hobi Market Aksaray şubesi açıldı

Loading

Yavuzlar İplik Hobi Marketler Zinciri 141. şubesini Aksaray’da kalabalık seçkin davetlilerin katılımıyla Aksaray’da açtı.

Yün, örgü, Takı, Yel Kırma, Amigrumi, Punch Needle, Çanta yapımı gibi her türlü hobi malzemesinin yanı sıra, Düğün, Nişan ve Kına malzemelerini bulabileceğiniz.  141. Şubesini Aksaray’da açan YAVUZLAR İPLİK HOBİ MARKET, Aksaray merkez hamidiye mah. 757 Şehit Şahin Sarılmaz sokakta hizmete açıldı.

YAVUZLAR İPLİK HOBİ MARKET, Aksaray şubesi Türkiye genelinde 141.Şube olarak Aksaraylı bayanlara hizmet verecek.

Açılışa YAVUZLAR İPLİK HOBİ MARKET mağazalar zinciri sahibi Süleyman Yavuz, Aksaray Belediye başkan yardımcısı Yakup Kadri Perek, ATSO yönetim kurulu başkanı Ahmet Koçaş, ATSO yönetim kurulu üyesi, Başkan Yardımcısı, Aksaray Tekstil üreticileri ve konfeksiyoncular derneği yönetim kurulu başkanı Ahmet Kulak, Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız, Deva Partisi Aksaray İl Başkanı Necati Coskuner, Aksaray Çölyak Derneği Yönetim kulu üyeleri ve kalabalık davetliler ile gerçekleştirildi.

Açılış sonrası YAVUZLAR İPLİK HOBİ MARKET mağazalar zinciri sahibi Süleyman Yavuz, Aksaray Belediye başkan yardımcısı Yakup Kadri Perek’e YAVUZLAR İPLİK HOBİ MARKET mağazaları hakkında bilgiler verdi.

YAVUZLAR İPLİK HOBİ MARKET mağazalar zinciri sahibi Süleyman Yavuz , Aksaray’da 141. şubeyi açarak  hobi ile uğraşan  Aksaraylı bayanların kaliteyi ucuza temin etmelerini amaçladıklarını belirtti. Bu tür bir organizasyonun bir benzerinin dünyanın Türkiye dışında hiçbir ülkede var olmadığını belirterek Hobi konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını ve Hobi ile uğraşan hanımların şube temsilcilerine ihtiyaç duydukları malzemeleri  istekte bulunmaları halinde en kısa zamanda temin edebildiklerini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL