SİYASET

Aksaray Belediyesi’nin en beğenilen projeleri vatandaşlara soruldu

Aksaray Belediyesi’nin en beğenilen projeleri vatandaşlara soruldu

Loading

Aksaray Belediyesi’nin en beğenilen projeleri vatandaşlara soruldu. Şehir merkezinde yapılan röportajda vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu, Çorba Evleri, Kitap Konakları ve Kentsel Dönüşüm projeleri vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

Yenilikçi projelerle insan odaklı belediyecilik hizmetlerini Aksaray’da yaygınlaştıran Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in 4,5 yılda hayata geçirdiği projeleri vatandaşlara soruldu.

Şehir merkezinde yapılan röportajda vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in 50 Metrelik Yeni Bulvar Yolu, Çorba Evleri, Kitap Konakları ve Kentsel Dönüşüm projeleri vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

Toplumun her kesiminden vatandaşa yönelik projeleri hayata geçiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in 50 metrelik yeni bulvar yolu projesine sanayi esnaflarıve organize sanayi bölgesi çalışanlarından övgüler gelirken Kitap Konaklarını ise özellikler öğretmenler ve gençler severek kullandıklarını ifade ettiler.

Türkiye’de örnek sosyal belediyecilik hizmetleri ile adından söz ettiren Aksaray Belediyesi şehrin 4 farklı noktasında hizmet verdiği çorba evleri de vatandaşların dikkatini çeken bir hizmet oldu. Vatandaşlar çorba evleri ile ilgili yaptıkları açıklamalarda sabahın erken saatlerinde Belediyenin ilk sosyal hizmeti ile karşılaştıklarını söylerdiler.

Şehrin en kapsamlı Kentsel Dönüşüm projesi olan Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi başladığı günden itibaren şehir genelinde büyük bir yankı uyandırmıştı. Şehrin kalbi konumundaki Hamidiye Mahallesi’nde devam eden kentsel dönüşüm projesi de vatandaşlardan tam not aldı.

Röportaja katılan Vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in projelerini beğenerek takip ettiklerini söylediler. Vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ederek başarılar dilediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL