Akaryakıt hırsızlığı zanlıları jandarmadan kaçamadı

Aksaray’ın Ekeciktol Köyünde faaliyette olmayan petrol istasyonundan, (8) adet demir mazgal, (1) adet su motoru, (1) adet yağmurlama aleti ve (16) adet 17 litrelik motor yağının çalan hırsızlık zanlıları yakalandı.

Akaryakıt hırsızlığı zanlıları jandarmadan kaçamadı
Yazar : Tarih : Okunma : 9.930 Okuma Yorum Yap

Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzenin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

09.04.2022 tarihinde Y.Y. (1974-E) isimli şahıs Merkez İlçe Jandarma Komutanlığına müracaatta bulunarak, Ekeciktol Köyünde faaliyette olmayan petrol istasyonundan, (8) adet demir mazgal, (1) adet su motoru, (1) adet yağmurlama aleti ve (16) adet 17 litrelik motor yağının çalınmış olduğunu beyan ederek ihbarda bulundu.

İhbarın alınmasını müteakip olaya derhal reaksiyon gösteren, Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda olay yerinde ve çevresinde yapılan ısrarlı ve titiz çalışmalar neticesinde; olayı gerçekleştiren kişilerin Ö.Ö. (1991-E) ve U.Ö. (1995-E) isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş olup, şüpheliler düzenlenen operasyonla Merkez İlçe Yenikent Kasabasında gizlendikleri yerde yakalanarak gözaltına alındı.

 Gözaltına alınan Ö.Ö. ve U.Ö. isimli şüpheli şahıslar, adli makamlara sevk edildi.

İlk yorumu siz yazın