Genel

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ Aksaray’da İl Başkanlığı Binasını açtı

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ Aksaray’da İl Başkanlığı Binasını açtı

Loading

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin il binası açılışını yapmak ve bir dizi ziyaretler için geldiği Aksaray’da il örgütü tarafından düzenlenen basın buluşmasında  gazetecilerle bir araya geldi.

Türkiye deki mültecilerle ilgili çıkışlarıyla gündem yaratan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Her iki ittifakın içinde yer almayarak Türk halkının gerçek sorunlarını dile getiren tek partiyiz” ifadesini kullandı. Birkaç gün önce yapılan en kapsamlı araştırmalardan birinde Zafer Partisi’nin oy oranının yüzde 7,4’e kadar çıktığını belirten Özdağ, bu anket sonuçlarının kendilerini şaşırtmadığını da sözlerine ekledi.Özdağ, kent merkezinde bir restoranda basın mensuplarıyla buluştuğu toplantıda, sivil toplum örgütleri, kurumları ziyaret etmek ve esnafla bir araya gelmek için Aksaray’da olduklarını söyledi.

Zafer Partisi 1. Olağanüstü Kongresi’nin temmuz ayının sonunda gerçekleşeceğini belirten Özdağ, şöyle konuştu:

“Bu süreçte hızla il teşkilatlarımızın ve kongrelerimizin gerçekleştirilmesini yürüttük. Şu anda Zafer Partisi, Türkiye’nin 62 ilinde örgütlenmiş durumda. Kongremiz gerçekleşene kadar 81 ilde örgütlenmemizi tamamlamış olacağız. Zafer Partisi’nin 9 ay önce kurulmasından bugüne Türk siyasetinde dengeler köklü şekilde değişmiştir. İki cepheye bölünmüş Türk siyaseti, yeniden yapılanmaktadır. Türk halkının gerçek sorunlarını gündeme getirmeyen bu iki cepheli Hacivat-Karagöz oyununu, Zafer Partisi her iki ittifakın da içinde yer almayarak ve Türk halkının gerçek sorunlarını dile getirerek bozmuştur ve bozmaya devam edecektir. Birkaç gün önce yapılan en kapsamlı araştırmalardan birisinin ortaya koyduğu sonuç Zafer Partisi’nin oy oranının yüzde 7,4 olduğudur.”

“Diğer partilerle ittifak Zafer Partisi’nin gündeminde yok”

Özdağ, bu anket sonuçlarının kendilerini şaşırtmadığını, Zafer Partisi’nin nasıl bir destek aldığını gösterdiğini vurguladı.

Türk milletinin iradesini bir tek Zafer Partisi’nin güçlü bir şekilde gündeme taşıdığını iddia eden Özdağ, “Diğer partilerle ittifak, Zafer Partisi’nin gündeminde yok. Daha seçimlere bir sene var. Bu süre içerisinde siyasette hangi gelişmeler olur, onları henüz bilmiyoruz. Gündemimiz tek başına seçime girmek üzerine.” diye konuştu.

Zafer partisi Aksaray il başkanlığı binasının açılışını yapan genel başkan Özdağ burada Aksaray da olmaktan son derece mutluyum ve Aksaray teşkilatı kısa sürede ilçelerde dahil tüm çalışmalarını tamamladı dedi. Parti binası açılışının ardından Borsa başkanı Hamit özkök’ü ziyaret ederek  Aksaray daki pancar  ayçiçeği yonca  ve tahıl hakkından bilgi aldı.,

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL