Şu Ana Kadar 9 Binanın Yıkımı Tamamlandı

Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Alanında Şu Ana Kadar 9 Binanın Yıkımı Tamamlandı.

Şu Ana Kadar 9 Binanın Yıkımı Tamamlandı
Yazar : Tarih : Okunma : 7.076 Okuma Yorum Yap

Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Alanında Şu Ana Kadar 9 Binanın Yıkımı Tamamlandı

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yıkım işlemlerinin aralıksız sürdürüldüğü Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesinde inşaat alanını inceledi.

Aksaray Belediyesine ait tüm projelerde olduğu gibi kentsel dönüşüm projesinin de takibini Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ihmal etmiyor. Projenin her aşamasını takip eden Başkan Dinçer, yetkililerden bilgi aldı.

Hamidiye Mahallesinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, projenin kontrollü ve planlı bir şekilde yürütüldüğünü söyledi. Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Hamidiye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi şehrin merkezinde gerçekleştiriliyor. Bu sebeple vatandaşlarımızı görüntü ve gürültü kirliliğine maruz bırakmamak adına planlı ve kontrollü bir şekilde geçekleştiriyoruz. Proje kapsamında 9 binanın yıkımını gerçekleştirdik. Bu alandan toplam 240 kamyon inşaat atığı temizlendik. Yıkım işlemlerimize aralıksız sürdürüyoruz. Projemizi hayata geçtiğinde Hamidiye Mahallemiz modern ve kullanışlı ferah binaları, yeni yolları, sorunsuz alt yapısı, geniş cadde ve sokağı, çocuk oyun alanları ve yeşil alanlarıyla yeni bir yaşam merkezi haline gelecek. Projemizin takipçisiyiz şeffaflık ve açıklık ilkesi ile projemizi tamamlayıp vatandaşlarımızı yeni yaşam alanlarına kavuşturacağız.” Dedi.

Proje alanında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer çevrede faaliyetlerine devam eden esnafları da ziyaret etti. Başkan Dinçer, esnafların belediye projeleri hakkındaki sorularını yanıtladı. Esnaflar Başkan Dinçer’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

 

 

 

İlk yorumu siz yazın