Genel

MHP de Kongre Heyecanı

MHP de Kongre Heyecanı

Loading

AKSARAY  –  Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Teşkilatı kongre hazırlıklarını hızlandırdı.

İlçe Kasaba ve beldelerdeki, kongre süreçlerinin hızlandıran,  Aksaray MHP il ,İlçe ve belde  teşkilatları,  hazırlıkları tamamladı ve kongre takvimini belirledi.

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, kongre takvimlerinin belirlendiğini, kovid salgını nedeniyle, kongrelerini seyircisiz, sadece delegelerin katılımıyla yapılacağını açıkladı.

MHP’li kongrelere alınan karar gereğ,i tek liste halinde gidecek.Bu konuda alınan karar gereği,kongrelere tek liste gideceği, teşkilatlara bildirildi.

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı açıklamada”Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İlçe Kongreleri ve kongrelere ilişkin alınan kararlar şu şekildedir.

Buna göre Milliyetçi Hareket Partisinin 04.08.2020 tarihinde yapılan Başkanlık Divanı toplantısında alınan kararlar gereği kongrelerimiz seyircisiz olarak yapılacaktır. Kongreler sadece delegeler ve görevliler ile koronavirüse ilişkin belirlenen tedbirlere uygun olarak yapılacaktır.

Yine il başkanlarına gönderilen 04.08.2020 tarihli Başkanlık Divanı Kararı gereği İlçe kongrelerine genel merkezimizden onayı alınan dava arkadaşlarımızla tek liste olarak gidilmesi esasına göre yapılacaktır.

Aksaray İlçe Kongreleri;

-Merkez İlçe Kongresi 23 Ağustos 2020 Pazar Günü Saat 10:00 da,

-Ortaköy İlçe Kongresi 29 Ağustos 2020 Cumartesi Günü Saat 10:00 da,

-Sultanhanı İlçe Kongresi 05 Eylül 2020 Cumartesi Günü Saat 10:00 da,

-Eskil İlçe Kongresi 05 Eylül 2020 Cumartesi Günü Saat 13:00 de,

-Ağaçören İlçe Kongresi 12 Eylül Cumartesi Saat 10:00 da,

-Sarıyahşi İlçe Kongresi 12 Eylül Cumartesi Saat 13:00 de,

-Güzelyurt İlçe Kongresi 19 Eylül Cumartesi Saat 10:00 da,

-Gülağaç İlçe Kongresi 19 Eylül Cumartesi Saat 13:00 de yapılacaktır.

-Başbuğumuzun izinde, Liderimizin emrinde yapılacak olan ilçe kongrelerimizin ülkemize, şehrimize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum, saygılar sunuyorum.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL