MESAJLAR

Memleket Partisi Aksaray İl Başkan Yardımcısı Altuntaş” 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun”

Memleket Partisi Aksaray İl Başkan Yardımcısı Altuntaş” 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun”

Loading

Memleket Partisi Aksaray il Başkan Yardımcısı Mustafa ALTUNTAŞ 30 Ağustos Zafer Bayramının 101. Yıl Dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı;

Aziz Milletimizin,  kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri ile bütünleşerek 30 Ağustos 1922’de elde ettiği büyük zaferin 101. yıldönümünü milletçe kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir.

Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden Milli mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda edan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, milletimizin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

Mustafa ALTUNTAŞ

MEMLEKET PARTİSİ

Aksaray İl Başkan Yardımcısı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL