MESAJLAR

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır Kandil mesajı yayınladı

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır Kandil mesajı yayınladı

İslam alemi için mübarek olan gecelerden Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayan İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan YALDIR, ülke ve dünya bazında zor bir dönemden geçtiklerine vurgu yaparak bol dua temennisinde bulundu.

İnsanlığın doğal afetler ve ülkeler arası anlaşmazlıkları nedeniyle  büyük sorunlarla karşı karşıya olduğuna dikkat çeken YALDIR, bu mübarek gecenin bol dua ve ibadetle değerlendirilmesi gerektiğinin vurguladı.

“BERAT GECESİ YAKLAŞAN RAMAZAN AYININ MÜJDECİSİDİR”

Berat Gecesi’nin öneminin  büyük olduğunu anlatan YALDIR,  ”Yüce rabbimiz samimi duygularla edilen dua ve yakarışları kabul ettiğini buyuruyor. İnsanlığın kurtuluşu, İslam alemi ve ülkemizin geleceği için bu geceyi bol dua ederek değerlendirelim.  Bu gece aynı zamanda yaklaşmakta olan Ramazan ayının müjdecisidir. Allah’ın merhametinin yeri ve göğü kapladığı Berat Gecesinin; milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için kurtuluşa ve hayırlara vesile olmasını umuyorum. Ülkemizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine vesile olması duasıyla gecemiz mübarek olsun.” diye konuştu.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL