EKONOMİ YAŞAM YEREL HABERLER

Fatih Batı ATSO üyeleri ve basın ile kahvaltıda bir araya geldi

ATSO seçimleri öncesi Başkanlığa aday olan iş insanı Fatih Batı ATSO üyeleri ve basın ile kahvaltıda bir araya geldi. Seçimlere MAVİ LİSTE ile katıldıklarını ve tüm projelerinin hazır olduğunu söyledi.

Loading

Fatih Batı ATSO üyeleri ve basın ile kahvaltıda bir araya geldi

Yaklaşan Aksaray Ticaret Odası seçimlerine MAVİ LİSTE ile katılan Aksaray iş dünyasının sevilen ve sayılan iş insanı Fatih Batı Aksaray’lı İş insanları ve yerel basın temsilcilerinin katıldığı kahvaltılı toplantı yaptı. Toplantıda iş insanlarına hitaben yaptığı konuşmada Aksaray Ticaret Odası seçimlerine MAVİ LİSTE ile katıldık Aksaray’ın ticari anlamda Türkiye ekonomisinde söz sahibi olması için hep birlikte çalışacak ve Aksaray’da kayıt dışı ekonomiye karşı hep birlikte mücadele edeceklerini belirtti. Aksaray’da Tekstil Kent projesini gerçekleştirmek için çaba sarf ederek projeyi hayata geçireceklerini ifade etti. Aksaray Sanayi ve ticarette hak ettiği yeri alması için birçok projeleri olduğunu söyledi.

Toplantıya iş insanları yoğun ilgi gösterdi.  Fatih Batı ATSO bakanlığı seçimlerinde favori olduğu iş insanları arasında konuşulan konuların başında yer alması. Seçimlerden Fatih Batı ve ekibinin başarı ile çıkması muhtemel görünüyor.

 

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL