Elazığ Depremzedeleri için seferber oldular

Elazığ’da yaşanan deprem felaketine  Türkiye Tek vücut oldu . Başta Türkiyede faliyet gösteren yardım kuruluşları olarak deprem bölgesindeki yaraları sarmak için adeta seferberlik ilan edildi. Vatandaşlar Deprem bölgesine yardım göndermek için bütçelerinin elverdiği ölçüde yardım için birbiriyle yarışıyorlar. Aksaray VERENEL DERNEĞİ Temsilciliğinden il yazılı açıklama geldi. Aksaray Verenel Derneği olarak ilk etapta Gerekli yerler ile..

Elazığ Depremzedeleri için seferber oldular
Yazar : Tarih : Okunma : 2.541 Okuma Yorum Yap

Elazığ’da yaşanan deprem felaketine  Türkiye Tek vücut oldu . Başta Türkiyede faliyet gösteren yardım kuruluşları olarak deprem bölgesindeki yaraları sarmak için adeta seferberlik ilan edildi. Vatandaşlar Deprem bölgesine yardım göndermek için bütçelerinin elverdiği ölçüde yardım için birbiriyle yarışıyorlar.

Aksaray VERENEL DERNEĞİ Temsilciliğinden il yazılı açıklama geldi.

Aksaray Verenel Derneği olarak ilk etapta

Gerekli yerler ile görüşmeler yapıldı

Ekiplerımız su an Elazığ ve diğer bölgelere ulaştı

İklimin sert olması nediyle ilk olarak Battaniye türü yardımlara odaklandık yarın ilk olarak 50.000 tl lik Battaniye ısıtcı ve çadır ile başlıyoruz

1000 Battaniye ,  500 ısıtıcı ,100 Çadır ,Gönderildi.

İHH  Arama kurtarma ekibi Deprem bölgesine ulaştı. Ayrıca İHH nın Gezici Mobil Aş evi yola çıktı Mobil Aş evi Trı 20 bin kişiye yemek pişirme kapasitesine sahip.

İlk yorumu siz yazın