Genel

Başkan Dinçer, Gençlerle Buluştu

Başkan Dinçer, Gençlerle Buluştu

Loading

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Aksaray’ın geleceğine gençler yön verecek”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesinin organize ettiği “Gençlik Buluşmaları” programında Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Konferans Salonu’nda gençlerle bir araya geldi. Belediye Başkanı Dinçer, gençleri çok yönlü gelişmelerini desteklediklerini söyleyerek yeni fikir ve düşüncelere her zaman hazır olduklarını belirtti.

Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen “Gençlik Buluşmaları” programı Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesinin gençlere daha güzel bir gelecek sağlamak adına çalışmalar yaptığını söyledi.

Üniversiteli öğrencilerle sohbet havasında geçen Gençlik Buluşmaları programında gençlerden gelen soruları içtenlikle cevaplayan Belediye Başkanı Dinçer, Aksaray Belediyesinin hayata geçirdiği hizmet ve projelerden bahsetti.

Aksaray’ın ilk kez Bilim Festivali’ne ev sahipliği yapacağının altını çizen Başkan Dinçer; “Gençlik Buluşmaları vesilesi ile gençlerimizle bir araya gelme fırsatı yakalıyoruz. Gençlerimizi yakından ilgilendirecek Bilim Festivali duyurusunu buradan yapmak istiyorum. Aksaray Belediyesi olarak şehrimizde ilk kez Bilim Festivaline ev sahipliği yapacağız. Festivalimize 200’e yakın firma bekliyoruz.

Festivalimizin ana mottosu gençliğin bilim ile buluşması… Festivalimizde farklı alanlarda, bilim ve sanata dair çok yönlü stantlarımız olacak. Özellikle bilime meraklı gençlerin dikkati çekecek stantlar kuruyoruz. Ülkemizde teknoloji alanında dev firmaları şehrimizde ağırlayacağız.  Aksaray Belediyesi olarak Bilim Festivali ile bir ilke imza atmanın heyecanını yaşıyoruz. 3 Haziran Cuma günü Aksaray Bilim Merkezi’nde başlayacak Bilim Festivalimiz 3 gün boyunca devam edecek. Siz gençlerimizi festivalimizde görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Her geçen gün ülkemizde de teknoloji alanında önemli ilerlemeler kaydedildiğini aktaran Başkan Dinçer, her zaman yeniliğe ve gelişmeye açık olduklarını dile getirdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL