Genel

ATSO başkan adayı Fatih Batı’a siyaset dünyasından destek ziyareti

ATSO başkan adayı Fatih Batı’a siyaset dünyasından destek ziyareti

Loading

ATSO seçimlerine MAVİ LİSTE ile katılacak olan iş insanı Fatih Batı’ya siyaset dünyasının önemli isimleri ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Cumartesi günü yapılacak olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde ATSO Başkanlığına aday olan Kanal 68 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Batı’ya önemli isimler ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Yaman, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve Cihannüma Derneği Danışma Kurulu Üyesi Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İş İnsanı Fatih Batı’yı Kanal 68 Televizyonundaki makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretçiler, ATSO Başkanlığına aday olan Fatih Batı’ya 19 Kasımda yapılacak ATSO seçimlerinde başarılar dileyerek her zaman yeni atılımcıları desteklerini ifade ettiler.

İş İnsanı Fatih Batı’ya yapılan ziyarette Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı Mahmut Aktürk, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yunus Emre Aydın, İş İnsanı Kerim Yardımlı ve Murat Dursun’da eşlik ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL