Aksaray Polisi sokak hayvanlarına yem bıraktı

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği görevlileri, kar yağışı sebebiyle aç kalma tehlikesi yaşayan sokak ve yabani hayvanlar için Aksaray’ın farklı noktalarında yemleme çalışması yaptı

Aksaray Polisi sokak hayvanlarına yem bıraktı
Yazar : Tarih : Okunma : 7.954 Okuma Yorum Yap

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği görevlileri, kar yağışı sebebiyle aç kalma tehlikesi yaşayan sokak ve yabani hayvanlar için Aksaray’ın farklı noktalarında yemleme çalışması yaptı.

Kış mevsiminde yoğun kar yağışı sebebiyle yiyecek bulmakta zorluk çeken hayvanlar için Aksaray Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği görevlileri seferber oldular.

Aksaray’da hayvanların aç kalmamaları için çalışma yaptılar. Kış aylarının çok soğuk geçtiği, havaların geceleri eksi derecelerde seyrettiği bu günlerde sokak hayvanları yiyecek bulmakta sıkıntı çektiklerini göz ardı etmediler sokak hayvanlarının beslenmesi için çeşitli alanlara yem bıraktılar.

İlk yorumu siz yazın