Genel

Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü değişti

Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü değişti

Loading

Bartın’da  uzun yıllardır Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü görevinde bulunan Ali Özcan’ın tayini Aksaray iline çıktı.

Bartın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürünün yeni görev yeri belli oldu. 8 yıl sonra Aksaray’a Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü olarak  tayini çıkan İl Müdürü Özcan Çevre Bakanlığının  (Personel Dairesi Başkanlığı) 21/02/2014 tarihli ve 2734 sayılı yazısı ile Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü V. olarak göreve başlamıştı. 31 Temmuz 2017 asaleten atanan Bartın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Özcan Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü olarak dış görevlendirme ile atandı.

Aksaray  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl müdürü Hüsnü Yıldız dış görevlendirme ile Ankara merkeze alındı.

Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Özcan kimdir:

1973 Konya doğumlu olan Ali ÖZCAN, İlkokul ve Ortaokul öğrenimlerini Konya’da, Lise öğrenimini ise Ankara’da tamamlamıştır. Lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde, Yüksek Lisans öğrenimini ise Aksaray Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Jeoloji Mühendisliği bölümünde, İkinci Lisans öğrenimini ise Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır.

1999-2002 yıllarında T.C. Ziraat Bankası’nda görev yapmıştır.

2002-2003 yıllarında Eskişehir Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü bünyesinde Mühendis olarak görev yapmıştır.

2003-2011 yıllarında Konya Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü bünyesinde Mühendis, Proje Şube Müdürü, İmar,İskan ve Kooperatifler Şube Müdürü, İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

2011-2014 yıllarında Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde Altyapı Hizmetleri ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü, Tabiat Varlıklarını Koruma Şube Müdürü, İmar ve Planlamadan Sorumlu Şube Müdürü, Yapım 2. Grup Şube Müdürü ve İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

İl Müdürümüz Bakanlığımızın (Personel Dairesi Başkanlığı) 21/02/2014 tarihli ve 2734 sayılı yazısı ile Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Vekili olarak göreve başlamış olup, 31/08/2017 tarihli ve  30170 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan üç’lü kararname ile asaleten Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak atanmıştır. Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hüsnü YILDIZ Ankara Merkeze çekilmesi sonrası Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü olarak atandı.

Aksaray Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali ÖZCAN evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL