Genel

4. Gurbetçi buluşması 29 Temmuz Cuma günü

4. Gurbetçi buluşması 29 Temmuz Cuma günü

Loading

Aksaray belediyesi 4. Gurbetçi buluşması programı düzenliyor. Gurbetçiler Aksaray bilim merkezinde buluşuyor.

Başarılı organizasyonların altına imzasını atan Aksaray Belediyesi 4. Gurbetçi buluşması programı düzenleyerek gurbette yaşayan Aksaraylıları bir araya getirerek farklı , güzel, bir arada kaynaşacakları organizasyonu 29 Temmuz Cuma günü Aksaray bilim merkezi bahçesinde düzenlenecek organizasyon ile gerçekleştirecek.

Aksaray Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen bu yıl 4. düzenlenecek olan Gurbetçi Buluşması, Bilim Merkezi bahçesinde gerçekleşecek. Buluşma programında çeşitli etkinlikler yer alacak.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in göreve gelmesiyle birlikte geleneksel hale gelen 4. Gurbetçi Buluşması 29 Temmuz Cuma günü saat 19.00’da Aksaray merkez Tacin Mahallesi Bilim Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’a gelen gurbetçileri buluşma toplantısına davet ederek “Dünyanın dört bir yanında binlerce hemşerimiz yaşamaktadır. Bu programı birlik ve beraberliğimizin devamı ve aynı zamanda kaynaşmayı artırmak için düzenliyoruz. Aksaray’da ki tüm gurbetçi hemşerilerimi buluşma programımıza davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL