Genel

Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü törenle kutlandı

Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü törenle kutlandı

Loading

Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü Aksaray’da düzenlenen törenle kutlandı.

Kutlamalar 15 Temmuz Milli İrade Meydanında Emniyet Müdürü Murat Kolcu, Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Niyazi Turgay’ın Atatürk anıtına çelenk sunması ile başladı. Saygı duruşu ardından istiklal marşının söylenmesinin ardından Emniyet Müdürü Kolcu, POMEM Müdürü Niyazi Turgay beraberindeki heyet ile Vali Hamza Aydoğdu’yu Valilik makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.

Vali Hamza Aydoğdu Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek; “Sizinle gurur duyuyoruz haftamız kutlu olsun. Bizler evimizde rahat uyurken sizler ailenizden ayrı kalarak bütün vatandaşlarımızın güveni ve huzuru için uykusuz günler geçiriyorsunuz. Biz size minnettarız. Rabbim kalbinize hiçbir şekilde hüzün vermesin iyi ki varsınız ”dedi.  

Geçit töreni yapan emniyet güçlerini polis elbisesi giyen çocuklar ile birlikte selamlayan Vali Hamza Aydoğdu; kent meydanında açılan polis standını gezdi. Narkotik ve bomba arama köpeklerini bir süre seven Vali Aydoğdu birimlerin yürüttüğü iş ve işlemlerde kullanılan donanımlar hakkında bilgi aldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL