Mantar Gibi Çoğalıyorlar Yakala Yakala bitmiyor

FETÖ/PDY Terör örgütü üyelerine Aksaray merkezli , İzmir, İstanbul, Konya, Çanakkale ve Osmaniye’de eş zamanlı operasyon düzenlendi…..

Mantar Gibi Çoğalıyorlar Yakala Yakala bitmiyor
Yazar : Tarih : Okunma : 4.447 Okuma Yorum Yap

FETÖ/PDY Terör örgütü üyelerine Aksaray merkezli , İzmir, İstanbul, Konya, Çanakkale ve Osmaniye’de eş zamanlı operasyon düzenlendi., FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, aralarında mesleklerinden ihraç edilen komiser yardımcısı ve polis memurlarının olduğu 7 kişi gözaltına alındı.

Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ/PDY soruşturmasında, örgütün 2009’daki komiser yardımcılığı sınavıyla ilgili 9 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Kararın ardından bugün Aksaray başta olmak üzere İzmir, İstanbul, Konya, Çanakkale ve Osmaniye’de eş zamanlı operasyon düzenlendi. Aralarında mesleklerinden ihraç edilen komiser yardımcısı ve polis memurlarının da bulunduğu 7 kişi, ‘terör örgütü FETÖ/PDY üye olmak’, ‘kamu kurum ve kuruluşları aleyhine nitelikli dolandırıcılık’ ile ‘resmi belgede sahtecilik’ suçlarından gözaltına alındı. Diğer 2 kişinin yine FETÖ/PDY soruşturması kapsamında cezaevinde tutuklu bulunduğu belirtildi.

İlk yorumu siz yazın