Davutoğlu Konya’ya Geliyor

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Seydişehir, Beyşehir, Çumra ve Yalıhüyük İlçe Teşkilat açılışlarını yapmak üzere Konya’ya geliyor

Davutoğlu Konya’ya Geliyor
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Seydişehir, Beyşehir, Çumra ve Yalıhüyük İlçe Teşkilat açılışlarını yapmak üzere Konya’ya geliyor.

28 Ocak Perşembe günü saat 12:00’de Beyşehir, saat 15:00’te Seydişehir ve saat 17:45’te Yalıhüyük İlçe Teşkilatlarının açılışına katılacak olan Davutoğlu, 29 Ocak Cuma günü de saat 11:00’de Çumra İlçe Teşkilatını açarak Karaman’a geçecek ve 14:30’da Karaman İl Teşkilatının açılışını yapacak.

Açılış programı ile ilgili bilgi veren Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Konya merkez ve ilçelerde gördükleri ilgi karşısında heyecanlarının arttığını belirterek “Genel Başkanımızı daha önce de olduğu gibi büyük bir coşku ile karşılayarak ağırlayacağız. Tüm hemşerilerimizi açılış programlarımıza bekliyoruz” dedi. Atanmasının üzerinden yaklaşık 1 yıl geçtiğini hatırlatan Ekici, geçen sürede ilçe teşkilatlanmalarının tamamlanmak üzere olduğunu ifade ederek pandemi sürecine rağmen önemli mesafe katettiklerinin altını çizdi.

İlk yorumu siz yazın