Genel

“Anında Çözüm Ekibi” Aksaray’ın Her yerinde

“Anında Çözüm Ekibi” Aksaray’ın Her yerinde

Loading

Başkan Dinçer; “Anında çözüm ekibi ile hızlı ve kaliteli hizmet veriliyor. Vatandaşlarımız taleplerini ilettiği anda harekete geçiyoruz”

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in göreve gelmesi ile acil müdahale gerektiren hizmetleri yerinde tespit ederek sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmak için kurulan “Anında Çözüm Ekibi” kaliteli hizmet anlayışından ödün vermiyor.  Anında çözüm ekibinin çalışmaları kapsamında belediyenin sorumluluk alanı içerisinde yer alan acil müdahale gereken noktalar tespit edilip kısa sürede çözülüyor.

Anında Çözüm Ekibi, günün her saatinde çalışma esasına bağlı olarak görev yapıyor. Belediyenin sorumluluk alanı içerisinde her türlü eksikliği ve acil müdahale gerektiren noktaların tespitini yapan Anında Çözüm Ekibi, çeşitli nedenlerle bozulan bordür taşlarının, andezit taşların, kilitli taşların yenilenmesini gerçekleştiriyor. Ayrıca şehir genelinde bozulan asfaltların onarımı da bu ekip tarafından gerçekleştiriliyor.

Aksaray Belediyesine ait sosyal medya hesaplarından ve Çağrı Merkezi üzerinden gelenler talepler ile vatandaşların doğrudan ilettiği istekler doğrultusunda ihtiyaç noktalarının konum bilgisini ilgili birimlerle paylaşan Anında Çözüm Ekibi, yapılması gereken tüm çalışmalar hakkında bilgi paylaşımı yapıyor. Daha sonra hizmetlerin yapılmasıyla ilgili takip çalışması başlatıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL