Aksaray’a yağan yoğun kar ulaşımı olumsuz etkiliyor

Aksaray’da akşam saatlerinde başlayan Yoğun kar yağışı nedeniyle Aksaray- Konya, Aksaray- Ankara,Aksaray-Adana karayolunda ulaşımda aksamalar meydana gelirken,Aksaray- Nevşehir karayolu ulaşıma kapandı.

Aksaray’a yağan yoğun kar ulaşımı olumsuz etkiliyor
Yazar : Tarih : Okunma : 4.147 Okuma Yorum Yap

Aksaray’da akşam saatlerinde başlayan Yoğun kar yağışı nedeniyle Aksaray- Konya, Aksaray- Ankara,Aksaray-Adana karayolunda ulaşımda aksamalar meydana gelirken,Aksaray- Nevşehir karayolu ulaşıma kapandı. Haber hazırlığı sırasında (21.55) yaklaşık 1 saatten bu yana kapalı olan Aksaray-Nevşehir karayolunda Karayolları ekipleri kapanan yolların ulaşıma açılması için kar temizleme ve tuzlama çalışmasını sürdürüyor. Yolların ulaşıma kapalı olması nedeniyle de çok sayıda araç mahsur kaldı.

Karayolları Ekipleri Başta olmak üzere Aksaray İl Özel idare ve Aksaray Belediyesi Kar ile mücadele ekipleri Yolların açılması için insan üstü gayret gösteriyor.  Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu,  Tüm Polis Müdürleri, Emniyet teşkilatındaki tüm çalışanlar adeta seferber oldu amaç kimsenin canını yanmaması can kaybının olmaması.

İlk yorumu siz yazın