Genel

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Etkinliği Yaptılar

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Etkinliği Yaptılar

Loading

Aksaray Özel Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Etkinliği Yaptı

2 Nisan Dünya Otizm farkındalık günü kapsamında özel eğitimin önemli bir ayağı olan Aksaray Özel Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde bir etkinlik düzenlendi.

Düzenlenen Farkındalık etkinliğine Aksaray İl Milli Eğitim Müdür yardımcı Muhittin Öztürk ,İl Emniyet Müdür yardımcısı Sefer Korkmaz AK Parti kadın kolları başkanı Ferhan Polat ve yönetimi, CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve kadın kolları yönetimi, MHP  kadın kolları başkanı Nermin Fidan ve yönetimi  İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş ve yönetimi, Deva Partisi İl Başkanı Necati Coşkuner ve yönetimi  Gelecek Partisi İl Başkanı Muhammet Dilmaç ve yönetimi ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

2013 Yılında Aksaray’da faaliyete başlayan ve 2018 yılında yeni binasında hizmetlerini sürdüren Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi kurucu müdürü Halit Ünal ” Kurumumuz 450 öğrenci kapasiteli ama daha verimli eğitim vermek için 300 öğrenci barındırmaktayız. Kurumuz 23 Derslik, 13 Eğitimci, 4 Fizyoterapist ve 19 Yardımcı personel ile hizmet vermektedir. Amacımız moral eğitimi dışında çocukların okuldaki eğitimi ve ailelerinin verdiği eğitimi de dikkate alarak manevi manada da hem kendimiz hem de çocuklarımıza hizmet etmekteyiz”dedi.

İcra edilen etkinlikte günün önemine binaen özel çocuklarına misafirler tarafından madalya takdim edilirken, Aksaray Özel Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi tarafından katılımcılara da Plaket verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL