SİYASET

Zafer Partisi Aksaray merkez ve 2 ilçenin adaylarını açıkladı

Zafer Partisi Aksaray merkez ve 2 ilçenin adaylarını açıkladı

Loading

Zafer Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı başta olmak üzere Ortaköy ve Eskil ilçelerinin Belediye Başkan Adaylarını belirledi.

Zafer Partisi Aksaray İl başkanlığında yapılan törende Zafer partisi Aksaray İl Başkanı Kezban Öngün Aksaray, Eskil ve Ortaköy Belediye başkan adaylarını tanıttı.

Aksaray Belediye Başkanı Adayı: Nevin Yüce

Ortaköy İlçesi Belediye Başkan Adayı: İzzet Keskinkılıç

Eskil İlçe Belediye Başkan Adayı Rıfat Uz

Olarak açıklandı.

Zafer Partisinin Aksaray Belediye Başkan Adayı olarak Açıklanan Nevin YÜCE il başkanlığında düzenlenen Aday açıklama programında kısa bir açıklama yaptı.

Aksaray Belediye Başkan Adayı Nevin YÜCE açıklamasında şu bilgilere yer verdi;

Öncelikle Pençe Kilit operasyonunda Şehit düşen Üsteğmen Gökhan Delen Komutanımın ailesine baş sağlığı diliyorum. Gökhan Delen Komutanımın ailesin acıları acılarımızdır.

Aday adaylığı sürecinde ilk Aday Adaylığını açıklayan isim Nevin Yüce Olmuştur.

Zafer Partisinden Aksaray Belediye Başkanlığı Adaylığımı siz değerli Zafer partisine gönül veren gönüldeşlerim başta olmak üzere. Aksaraylı Zafer partisine gönülden bağlı kadınlarımıza, gençlerimize, alın teri ile evine ekmek götürme derdinde olan emekçi kardeşlerime, devletin verdiği 10 bin TL. ile nasıl geçineceğini düşünen emeklilerimize açıklıyor ve kıymetli desteklerinizi bekliyorum.

Ben sizler için Zafer Partisinden Aksaray Belediye başkanı adayı oldum.

Aksaray’daki sorunların farkındayım. Aksaray hak ettiği hizmeti Zafer Partisi kadrolarıyla kavuşacaktır.

Aksaray’ın daha kaliteli yaşam parametrelerine kavuşması için gece gündüz çalışacağız. Sorunları hep birlikte oluşturacağımız mahalle meclisleri istişarelerde bulunarak çözüm odaklı projelerimizi hayata geçireceğiz.

Ortaköy İlçesi Belediye Başkan Adayı,İzzet Keskinkılıç

Aday Tanıtım toplantısında yaptığı kısa açıklamada;

“Ortaköy ilçesinde Zafer Partisi yıldızı parlayan bir partidir. Ortaköylü hemşerilerimiz ile yaptığımız görüşmelerde Zafer Partisine olan teveccühlerini her ortamda göstermektedirler. Ben ve ekibim Ortaköy için farklı projeler hazırladık. Günü geldiğinde açıklayacağız. Adaylığımız Partimize ve ortaköy’e hayırlara vesile olsun” dedi.

Eskil İlçe Belediye Başkan Adayı Rıfat Uz Aday Tanıtım toplantısında yaptığı kısa açıklamada;

“Eskil İlçesinden Zafer Partisi Belediye Başkan adayı olarak yola çıktık. Eskil ilçesi halkının hak ettiği hizmeti alabilmesi için ben ve ekibim gece gündüz demeden çalışacağız. Eskilli hemşerilerimin desteklerini bekliyorum. Eskil hak ettiği şekilde hizmeti almayı hak ediyor. Eskilin ötelenmiş sorunlarının çözümü için projelerimiz hazır. Buradan eskilli hemşerilerime sesleniyorum “ Destek sizden Hizmet Bizden olacak. Tüm Türk milliyetçilerini Zafer partisine davet ediyorum” diye çağrıda bulundu.

Zafer Partisi İl başkanlığındaki aday tanıtım programı çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL