ASAYİŞ

Yoğun yağış sele neden oldu 1 can aldı 1 çocuk kayıp

Spread the love

10 yaşındaki bir çocuk ile 81 yaşındaki yaşlı bir adamın sele kapılarak kayboldu. Yaşlı adamın cansız bedenine ulaşıldı çocuk hala aranıyor.

Loading

Yoğun yağış sele neden oldu 1 can aldı 1 çocuk kayıp
Spread the love

Bartın’ın Hasankadı beldesinde yaşanana sel felaketinde 10 yaşındaki bir çocuk ile 81 yaşındaki yaşlı bir adamın sele kapılarak kayboldu.

Selde kaybolan yaşlı adamın cansız bedeni arama ekipleri tarafından bulundu. 10 yaşındaki İsa Akgün’ü arama çalışmaları AFAD ekipleri ile birlikte Bartın Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan bölgeye gönderilen 8 dalgıç ekibi tarafından devam ediyor.

Bartın’ın Hasankadı beldesi Dereköy Mahallesinde 10 yaşındaki İsa Akgün ve Bartın’ın Hasankadı beldesi Eskiemirler Köyünden 81 yaşındaki İbrahim Çeliktaş’ın evinin arkasında bulunan su kanalında sele kapılarak kaybolmuştu. Selde sulara kapılarak kaybolan yaşlı adam İbrahim Çeliktaş’ın cansız bedenine ulaşıldığı öğrenildi. Ekipler tarafından bulunan yaşlı adam sağlık ekiplerine teslim edildi. Arama çalışmalarına AFAD ekipleri ile birlikte Bartın Sahil Güvenlik Komutanlığı’ndan bölgeye gönderilen 8 dalgıç ekibi sürdürüyor.

 

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL