ASAYİŞ

Yeğen amcasına silah sıktı

Yeğen amcasına silah sıktı

Loading

Aksaray’da akrabalar arasındaki husumetten dolayı bir kişi amcasının bulunduğu işyerine giderek amcasına 3 kurşun sıktı. Yeğeninin tabancasından çıkan kurşunlardan biri karın bölgesine isabet eden amca ağır yaralandı.

Olay Aksaray merkez Hacı Hasanlı mahallesi 709 sokakta meydana geldi. Daha öncesinden akrabalar arasında cinayet davasından dolayı husumet olan H.B. (62) ile M.B. (24) Aksaray merkez Hacı Hasanlı mahallesi 709 sokakta  karşı karşıya geldi. M.B. ( 24) yanında bulundurduğu tabanca ile Amcası H.B.( 62) ye 3 el ateş etti. Tabancadan çıkan kurşunlardan biri H.B. ( 64 ) karın kısmına isabet etti. Olaydan sonra M.B. ( 24 ) olay yerinden kaçtı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine 112 ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan H.B. ( 64 ) olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Aksaray Eğitim ve araştırma hastanesi Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Olayı gerçekleştirdikten sonra firar eden M.B. ( 24 ) yi yakalama çalışmaları devam ederken polis çok yönlü araştırma başlattı.

H.B ( 62) ile M.B. ( 24 ) nin amca yeğen olduğu ve geçmişte yaşanan cinayet olayından dolayı aralarında husumet bulunduğu iki üç ay öncede aralarında kavga yaşandığı bilgisine ulaşıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL