Vali Hamza Aydoğdu Diğer Valilere Fark Attı

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Göreve başladığı ilk günden itibaren Aksaray’da önceki dönemdeki valilerden farklı bir performans sergileyerek Aksaraylıların gönlünde taht kurmayı başardı. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, sosyal medya etkileşimi üzerine Valiler arasında yapılan sıralamada 8’inci oldu.

Vali Hamza Aydoğdu Diğer Valilere Fark Attı
Yazar : Tarih : Okunma : 9.894 Okuma Yorum Yap

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, Göreve başladığı ilk günden itibaren Aksaray’da önceki dönemdeki valilerden farklı bir performans sergileyerek Aksaraylıların gönlünde taht kurmayı başardı. Yaptığı çalışmalar ile adından sık sık söz ettiren Aksaray valisi Aydoğdu , sosyal medya etkileşimi üzerine Valiler arasında yapılan sıralamada 8’inci oldu.

Aksaray Valiliği’nin sosyal medyası ise 81 il valiliği arasında 3’üncü oldu.

Dijital gözlemcilik faaliyetleri yürüten Teleskop’un Nisan ayı içerisinde sosyal medyada aldıkları etkileşim üzerine Türkiye’deki 81 ilin valisinin ne kadar etkileşim aldığına dair bir rapor yayınladı.

Yayınlanan raporda sosyal medyada aktif olan ve vatandaşlar sürekli iletişimi olan Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu üst sıralarda yer aldı.

Rapora göre tüm sosyal medya platformlarında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu 73 ilin valisinden daha fazla etkileşime sahip oldu.

İlk yorumu siz yazın