ASAYİŞ

Tartıştığı eşini bıçak ile delik deşik etti

Tartıştığı eşini bıçak ile delik deşik etti

Loading

Aksaray’da öğle  saatlerinde Çerdiğin Mahallesi 1053 Sokakta bulunan Yar Apartmanının 4. katında meydana gelen olayda, kişi eşini 4 yerinden bıçakladı. Kavgayı ayırmaya kalkan 16 yaşındaki kızını elinden yaraladı. saklandığı köy evinde köy muhtarınn çabasıyla yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Aksaray merkez Çerdiğin Mahallesi 1053 Sokakta bulunan Yar Apartmanının 4. katında ikamet eden Döndü Ö. (45) ile eşi Yüksel Ö. (46) arasında henüz bilinmeyen sebepten tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönmesi sonucu Yüksel Ö. mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile eşine saldırdı. Bıçakla önce eşinin boğazından yaralayan 46 yaşındaki  Yüksel Ö. daha sonra karın ve kollarından olmak üzere eşini 4 ayrı yerden bıçakladı.

Bu sırada anne ve babasının kavgasını ayırmak için mücadele eden 16 yaşındaki A.Ö. de müdahale ederken babasının elindeki bıçakla elinden yaralandı.
Olayın ardından kayıplara karışan Yüksel Ö. polis ve jandarma ekiplerinin yaptığı ortak çalışmayla yakalandı.

Yüksel Ö. Aksaray’ın merkeze bağlı Cankıllı Köyü’nde muhtarın iknaları sonucu  yakalanarak gözaltına alındı.

Özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçirilen Yüksel Ö. sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğünü götürüldü.

Yüksel Ö. Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü’nde tamamlanan işlemlerinin arından çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Cezaevine teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL