SON DAKİKA Asel bebeğin cansız bedenine ulaşıldı

Aksaray’da geçtiğimiz pazar günü meydana gelen sel felaketinde sel sularına kapılıp kaybolan 3 aylık Asel bebek için arama çalışmalarında bugün ASEL BEBEĞİN cansız bedenine ulaşıldı. Sabah saatlerinde 500 e yakın arama ekibi sahaya indi. Arama çalışmalarında özellikle dere yatağı ve ağaç kökleri en ince ayrıntısına kadar aranmaya başladı. Asel Bebeğin Cansız bedeni Arama kurtarma ekiplerinin..

SON DAKİKA Asel bebeğin cansız bedenine ulaşıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 9.904 Okuma Yorum Yap

Aksaray’da geçtiğimiz pazar günü meydana gelen sel felaketinde sel sularına kapılıp kaybolan 3 aylık Asel bebek için arama çalışmalarında bugün ASEL BEBEĞİN cansız bedenine ulaşıldı. Sabah saatlerinde 500 e yakın arama ekibi sahaya indi. Arama çalışmalarında özellikle dere yatağı ve ağaç kökleri en ince ayrıntısına kadar aranmaya başladı.

Asel Bebeğin Cansız bedeni Arama kurtarma ekiplerinin dikkati sayesinde dere yatağında üzeri ağaç dalları ve yapraklar ile kapalı vaziyette sadece ayağı ve poposu görünecek şekilde ağaç kütüğünün hemen dibinde saat 9.45 sularında bulundu.

5 gündür bir an olsun olay yerinden ayrılmayan Asel bebeğin ailesi ASEL BEBEĞİ bulamak için geceli gündüzlü çalışan ekiplere teşekkür etti.

ASEL Bebeğin bulundu haberi üzerine olay yerine Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu gelerek arama kurtarma çalışmasına katılan tüm personel ve gönüllüleri tek tek ellerini sıkarak teşekkür etti.

ASEL Bebeğin cansız bedeni Aksaray Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne ait cenaze aracına konularak Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

İlk yorumu siz yazın