Silahlı Kavgada 4 Yaşındaki çocuk başından vuruldu

Aksaray merkez Pınar Mahallesi Askerlik şubesi kavşağında Kenan D. husumetlisi olan Mevlana E. ile karşılaştı. Sözlü tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi üzerine Mevlana E. yanında bulundurduğu pompalı tüfek ile…….

Silahlı Kavgada 4 Yaşındaki çocuk başından vuruldu
Yazar : Tarih : Yorum Yap

Aksaray merkez Pınar Mahallesi Askerlik şubesi kavşağında Kenan D. husumetlisi olan Mevlana E. ile karşılaştı. Sözlü tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesi üzerine Mevlana E. yanında bulundurduğu pompalı tüfek ile Ramazan D.nin kullandığı. Eşi ve 4 yaşındaki çocuğunun bulunduğu araça peş peşe ateş açtı. Silahlı saldırıda otomobilde bulunan 4 yaşındaki çocuk vuruldu.

Olay saat 12.00 sıralarında Aksaray merkez Pınar mahallesi Askerlik şubesi kavşağında meydana geldi edinilen bilgiye göre Kenan D. ailesi ile birlikte PTT den para çektikleri sırada husumetlisi olan Mevlana E. ile karşılaştı iki aile  arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüşmesi üzerine  Mevlana E.  arabasında taşıdığı pompalı tüfek ile Ramazan D. nun bulunduğu 68 FF 969 plakalı araca  defalarca ateş etti. Araçta bulunan 4 yaşındaki R. D. Tüfekten çıkan saçmalar ile başından vuruldu, Yaralı çocuk olay yerine sevk edilen  112 ekiplerince Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis silahla yaralama olayına karıyan Mevlana E. nin yakalanması için çalışma başlattı.

 

İlk yorumu siz yazın