Para Kuzenleri Buluşturdu

Tekli çalışmaları “Para Para” isimli eser söz ve müziği Mr.Cap ve Sem-Sonic imzası taşrken, 2645 Records bünyesinden müzik severler ile buluştu.

Para Kuzenleri Buluşturdu
Yazar : Tarih : Okunma : 4.073 Okuma Yorum Yap

Yaptığı işlerle her zaman takdir toplayan ünlü Dj Ecem Aka, yeni çalışmasını Almanya’da dans yaşantısından sonra müzik productor olarak çalışan Mr.Cap ve rap sanatçısı Sem-Sonic ile gerçekleştirdi.

Tekli çalışmaları “Para Para” isimli eser söz ve müziği Mr.Cap ve Sem-Sonic imzası taşırken, 2645 Records bünyesinden müzik severler ile buluştu. Almanya’da yaşayan Mr.Cap ve kuzeni Ecem Aka “Para Para” isimli şarkı çalışması için bir araya gelirken, başarılı rap şarkıcısı Sem-Sonic katılımıyla yaptıkları işin başarısını daha yukarılara taşıdılar.

“Para Para” isimli esere FUEGO Club’de başarılı isim Ozan Kaan Erkan yönetmenliğinde birde klip çeken usta isimler performanslarıyla beğeni topladılar. “Biz çalışmayı yaparken çok keyif aldık ve eğlendik, müzik severler de çok beğenecek eminiz. Bundan sonra keyif aldığımız eğlenceli şarkıları paylaşacağız. Sahnede bize özgü show ile fark yaratacağız.” vurgusunda bulundular.

İlk yorumu siz yazın