Genel

Ortaköy Devlet Hastanesi Başhekimi Görevine Başladı

Ortaköy Devlet Hastanesi Başhekimi Görevine Başladı

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı iken Ortaköy Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan İntaniye Uzmanı Dr.Öğretim Üyesi Fatih Kaya görevine başladı.

FATİH KAYA KİMDİR?
İlk öğrenimini İzmir de orta öğrenimini Konya Selçuklu Anadolu Lisesinde tamamladı.
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu . 2006 yılında 6 ay süre ile Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. Uzmanlık eğitimini Katip Çelebi Üniversitesi İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji kliniğinde 2012 yılında tamamladı ve İzmir Bayındır Devlet Hastanesinde bir yıl süre ile uzman doktor olarak görev yaptı. 
2014 yılında devlet hizmet yükümlüsü olarak Aksaray Devlet Hastanesine atanarak Uzman hekim ve başhekim yardımcısı olarak görev yaptı. 2017 de yaklaşık 8 ay süre ile Aydın Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2018 yılında Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesinde Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalında Doktor Öğretim görevlisi olarak göreve başladı. 01.10.2018 tarihi itibari ile Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak göreve başladı.17.04.2019 tarihi itibariyle Ortaköy Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başlayan Fatih Kaya bir kız çocuğu babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL