ASAYİŞ

Örnek Sanayi sitesi hırsızlık olaylarının şüphelileri yakalandı

Örnek Sanayi sitesi hırsızlık olaylarının şüphelileri yakalandı

 

Bir süredir Aksaray örnek sanayi sitesinde dükkân ve tamire bırakılan araçlara dadanan 3 çocuk 4 hırsızlık zanlısı Aksaray polisinin titiz çalışması sonucu yakalanarak adalete teslim edildi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Aksaray örnek sanayi sitesinde farklı tarihlerde farlı iş yerlerine girip hırsızlık yapan ve iş yeri önüne tamire bırakılan aracın çalınması ve zarar verilmesi olaylarının da içinde bulunduğu,  4 farklı hırsızlık olayının şüphelisi,  üçü çocuk biri yetişkin 4 kişi Aksaray il Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Gasp büro Amirliği ekipleri tarafından yakalandı.

Bir süredir Aksaray örnek sanayi sitesinde dükkân ve tamire bırakılan araçlardan hırsız yapılması polisi harekete geçirdi. Aksaray il Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Gasp büro Amirliği ekiplerinden oluşan özel ekip hırsızlık olayının gerçekleştiği iş yerlerindeki kameraları saatlerce inceleyerek 4 farklı hırsızlık olayının zanlısı,  üçü çocuk biri yetişkin 4 kişi olduğunu belirledi. Araştırmayı derinleştiren özel ekip hırsızlık olayının şüphelilerin Ahmet Y. (18) , E.K.(14) , Ö.D.(15)ve Ö.Y (15) olduklarını belirledi.  Hırsızlık şüphelileri  Ahmet Y. (18) , E.K.(14) , Ö.D.(15)ve Ö.Y (15)yi kaldıkları ikametlere eş zamanlı operasyon düzenleyerek gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğüne götürülen hırsızlık şüphelileri Emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara çıkartıldı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL