SİYASET

Necati Coşkuner’den Gazetemize ziyaret

Necati Coşkuner’den Gazetemize ziyaret

Deva Partisi Aksaray Belediye başkan adayı Necati Coşkuner Gazetemizi ziyaret etti.

Deva Partisi Aksaray Belediye başkan adayı Necati Coşkuner, Anadolu’nun Sesi Gazetesi ve www.ilkhavadisgazetesi.Com basın bürosunu ziyaret etti. Ziyarette, Anadolu’nun Sesi Gazetesi sahibi ve Anadolu Türkistan İş Adamları Dostluk Derneği Aksaray Temsilcisi Cevat Boysak ile www.ilkhavadisgazetesi internet haber sitesi sahibi izzet Tınmaz ile Aksaray’ın sorunları ve çözüm yolları hakkında fikir alışverişinde bullundu.

Coşkuner, “Aksaray’ın yıllardır biriken sorunlarını biliyoruz. Belediye başkanlığını kazandığımızda Necati Coşkuner’in Fotoğraflarını billboardlarda göremeyeceksiniz. Yaptığımız hizmetleri konuşacaksınız. Reklama gerek yok, eskiler beni iyi bilirler. Halkın aradığı belediyeciliği yapacak Aksaray’ın sorunlarına DEVA olacağız. Aksaraylı evindeki çeşmesini açtığında içilebilir su akacak. Aksaray’ı raylı sistem ile donatacağız. Ulaşım sorununu kökten çözeceğiz.” Diyerek Aksaray için projelerini paylaştı.

Coşkuner, Şubat Ayı içerisinde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Aksaray’ı ziyaret etme planından söz ederek. “ Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan Aksaray’ı ziyaret edecek basın toplantısı ve Aksaraylı hemşerilerimiz ile esnaf ziyaretlerimiz olacak. Aksaray’ın sorunlarına DEVA olmaya geliyoruz. ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL