SİYASET

Milletvekili Kaşlı’ya İyi Parti Aksaray il başkanı Belgemen’den cevap

Milletvekili Kaşlı’ya İyi Parti Aksaray il başkanı Belgemen’den cevap

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın aday tanıtım programı ile ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya İyi parti Aksaray il Başkanı Sercan Belgemen’den cevap geldi .
Eskil ve Sultanhanı ilçe Belediye Başkan aday tanıtım programında konuşan İyi parti Aksaray il Başkanı Sercan Belgemen ,  Aksaray ‘da 5000 kişilik kapalı spor salonunun olmadığını  ,yanlış rakamlarla iftiralar atılmakta olduğunu belirtti.
Seçimi kazanınca 5000 kişilik spor salonu yapacaklarını ifade eden İyi parti il Başkanı Belgemen ,yaptığı açıklamada “Siyasi rakiplerimizin bir tanesi belediyenin tüm imkanlarını kullanarak eline de sazı almış il ve ilçe başkanlarıyla adeta cümbüş etmektedir. Diğeri de yalan yanlış rakamlarla bize iftiralar atmaktadır. Buradan bir dönemini tamamlamış, ikinci dönemime devam eden sayın vekile hatırlatmak isterim Aksaray’da 5000 kişilik kapalı spor salonu yoktur! Bu bilgi Gençlik ve Spor İl müdürlüğünden teyitlidir! Ama bekleyin sayın Vekil biz 31 martta seçimi kazanır kazanmaz Belediye Başkanımız Tuğrul Karacaer o salonu yapacak sizde istediğiniz etkinliği o salonda yapabiliyorsanız yapacaksınız. “Dedi.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL