ASAYİŞ

Keçi Hırsızı JASAT’tan kaçamadı

Aksaray ili Merkez ilçe Taşpınar Beldesinde bir vatandaşın Aksaray E-90 karayolu kenarında başıboş bir şekilde yayılması için bıraktığı küçükbaş hayvanlarından (2) adet küçükbaş (keçi) hayvanının yoldan geçen plakası belirsiz bir araç sürücüsü tarafından çalındı.

Loading

Keçi Hırsızı JASAT’tan kaçamadı
Aksaray ili Merkez ilçe Taşpınar Beldesinde ikamet eden A.D isimli şahıs 112 acil ihbar hattını arayarak, Adana Aksaray E-90 karayolu kenarında başıboş bir şekilde yayılması için bıraktığı küçükbaş hayvanlarından (2) adet küçükbaş (keçi) hayvanının yoldan geçen plakası belirsiz bir araç sürücüsü tarafından çalındığını beyan ederek şikâyetçi olmuştur.
İhbarın alınması üzerine Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda konu ile ilgili çalışma başlatan, Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Dedektifleri (JASAT), ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından olay yeri ve çevresinde yapılan ısrarlı ve titiz çalışmalar neticesinde; olayı, 10 XX XXX plakalı araç ile M.D. ve H. A. isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş olup, yapılan araştırmalar sonucunda şahıslar çalınan hayvanlarla birlikte Ankara İli Polatlı İlçesinde yakalanmıştır. Çalınan 2 adet küçükbaş hayvan sahibine teslim edilmiştir.

Loading

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL