SİYASET

KARACAER: Vatandaş değişim istiyor

KARACAER: Vatandaş değişim istiyor

Seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüyen İYİ PARTİ Aksaray teşkilatı, bugün Nora Alışveriş merkezinde esnaf ve vatandaşla buluştu.
Esnaf ve vatandaşlardan değişim için Aksaray’da en güçlü aday olan İYİ Parti Adayı KARACAR’e destek isteyen İYi parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır “ Aksaray Hizmeti İyi Kadrolar ile alacaktır . Şehrimize değer katacak projeler hazır. Seçim yarışı İktidar partisi ile İyi parti arasında geçmektedir . 31 Mart Gecesi zaferi kutlayan iyi parti olacaktır. “ dedi
Esnaf ve vatandaşların kendisine göstermiş olduğu teveccühden memnun olan iyi parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul KARACAER “ Seçim gezilerimizde buluştuğumuz esnaf ve vatandaşlar değişim istediklerini yüksek sesle haykırmaya başladılar. Yıllardır hizmet alamayan, her seçim dönemi kandırılan Aksaraylılar, 31 Mart seçimlerinde İktidara gereken cevabı verecektir. “ dedi.
Seçim çalışmalarında ilgi ve desteklerden memnun olan İyi Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Tuğrul KARACAER’ e Milletvekili Turan YALDIR, Merkez ilçe Başkanı Osman YILMAZ, Kadın kolları Başkanı Naciye Akkuş Türk il-ilçe parti yönetimi ve Belediye Meclis üyesi A. adayları eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL