ASAYİŞ

JASAT Faili meçhul olayları başarıyla çözdü

JASAT Faili meçhul olayları başarıyla çözdü

Loading

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) dedektifleri Aksaray merkez Karakuyu köyünde 29 Kasım 2020 tarihinde meydana gelen faili meçhul “Evden Hırsızlık ve Haberleşme ve Enerji Nakil Kablo Hırsızlığı” olayları ile ilgili olarak olayı aydınlatılarak olayın şüphelilerini yakaladı.

JASAT dedektifleri, Aksaray merkez Karakuyu köyünde 29 Kasım 2020 tarihinde meydana gelen faili meçhul “Evden Hırsızlık ve Haberleşme ve Enerji Nakil Kablo Hırsızlığı” olayları ile ilgili olarak yaptığı çalışmalar sonucunda hırsızlık olayını gerçekleştirdiği tespit edilen İ.Ç. isimli şüpheli yakalanarak, Aksaray Cumhuriyet Savcılığına sevk etti.

Ayrıca Aksaray İl Jandarma Komutanlığı JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) dedektifleri Kasım 2020 ayı içerisinde farklı tarihlerde meydana gelen “Kasten Adam

Öldürme, Evden Hırsızlık, İş Yerinden Hırsızlık, Bağ Bahçe ve Tarladan Hırsızlık, Haberleşme ve Nakil Kablosu Hırsızlığı ve Kamu Kurum ve Kuruluşlardan Hırsızlık” olayları aydınlatıldı.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) dedektifleri tarafından  “Kasten Adam Öldürme, Evden Hırsızlık, İş Yerinden Hırsızlık, Bağ Bahçe ve Tarladan Hırsızlık, Haberleşme ve Nakil Kablosu Hırsızlığı ve Kamu Kurum ve Kuruluşlardan Hırsızlık” olaylarının şüphelileri olduğu tespit edilen (9) şahıs yakalanarak Cumhuriyet Savcılıklarına sevk edildi.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) dedektifleri Kasım 2020 ayı içerisinde Kayıp Şahıs olarak aranmakta olan (6) şahıs bulunarak ailelilerine teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL