ASAYİŞ

Jandarma kasten yaralama faillerini yakaladı

Jandarma kasten yaralama faillerini yakaladı

Loading

Aksaray İl Jandarma Alay Komutanlığı ekipleri Aksaray Merkez Güzelyurt İlçesi Bozcamahmut köyünde gerçekleşen kasten yaralama olayının faillerini yaptığı operasyon sonucu yakaladı. Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

Yapılan çalışmalar neticesinde, Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda, Güzelyurt İlçesi BozcayurtKöyü mülki sınırları içerisinde meydana gelen Silahlı Kasten Yaralama olayına karıştığı tespit edilen S.S, V.S., M.S., M.S. C.A.S. ve H.S isimli şahısların olayda kullandıkları (2) adet av tüfeği ile birlikte yakalanmışlar, şüphelilerin evinde, eklentilerinde yapılan aramalarda;(1) adet ruhsatsız tabanca, (1) adet (1) adet şarjör, (30) adet 9mm çapında mermi ele geçirilmiştir.

Şüpheliler göz altına alınmış olup, haklarında adli işlem başlatılmıştır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL