Islak zeminden dolayı otomobil Baraja uçtu

Aksam saat 20,30 sularında Islak zemin dolayısıyla kontrolden çıkan bir otomobil kışla barajına uçtu. 5 kişinin olduğu otomobilde bir kişi kendi imkanları ile kurtuldu.

Islak zeminden dolayı otomobil Baraja uçtu
Yazar : Tarih : Okunma : 2.512 Okuma Yorum Yap

Aksam saat 20,30 sularında Islak zemin dolayısıyla kontrolden çıkan bir otomobil kışla barajına uçtu. 5 kişinin olduğu otomobilde bir kişi kendi imkanları ile kurtuldu. Suya gömülen araçta  halen 4 kişi olduğu iddia edildi. Kurtarma çalışmaları AFAT UMKE ve Jandarma ekipleri tarafından başlandı.

Bartın’ın Kozcağız ilçesinde kontrolden çıkan bir otomobil kışla barajına uçtu. 5 kişinin olduğu otomobilde bir kişi kendi imkanları ile kurtuldu. suya gömülen araçta 4 kişi olduğu iddia edildi. Arama ve kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Olay yerinden İlk gelen bilgilere göre, İlyas Özgüç idaresindeki 74 AAC 324 plakalı otomobil ıslak zeminde kontrolden çıkarak baraja uçtu.

Suya gömülen araçta 5 kişinin olduğu, otomobilde bulunan Arif Üstünbaş’ın araçtan çıktığı ve yüzerek kurtulduğu öğrenilirken diğerlerinin kurtarılması için çalışma başlatıldı. Bölgeye AFAD, dalgıçlar ve 112 acil sağlık ekipleri sevk edildi.

İlk yorumu siz yazın