İlk Taziye Mesajı Hüseyin Altınsoy’dan geldi

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,” İDLİB ŞEHİTLERİ “için Taziye mesajı yayınladı

İlk Taziye Mesajı Hüseyin Altınsoy’dan geldi
Yazar : Tarih : Okunma : 3.694 Okuma Yorum Yap

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,İDLİB ŞEHİTLERİ için Taziye mesajı yayınladı

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI HÜSEYİN ALTINSOY’DAN İDLİB ŞEHİTLERİ İÇİN TAZİYE MESAJI

İdlib’de rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan askerler için başsağlığı mesajı yayımlayan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, vatan için şehadete eren kahramanlara Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize, başsağlığı ve sabır, yarılı Mehmetçiklerimize de acil şifalar diledi.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy mesajında; “Terörü durdurmak, Türkiye’ ye yönelik tehditlere son vermek üzere İdlip’te buluna kahraman askerlerimize yapılan hain saldırı sonucu çok sayıda Mehmetçiğimizin şehit düşmesi ve çok sayıda kardeşimizin de yaralanması ülke olarak bizleri derindenüzmüştür.Kim hangi hainliği yaparsa yapsın, Türk milletini güvenliğinden, egemenliğinden mahrum bırakamayacak, eninde sonunda hüsrana uğrayacaktır” dedi.

Milli güvenliğisağlamak üzere İdlib’de görev yapan kahraman askerlerimize yönelik gerçekleştirilen menfur saldırı sebebiyle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliye’sinde Güvenlik Zirvesi’nin gerçekleştirildiğini aktaran Başkan Altınsoy, “Zirvede, Esed rejiminin yüz binlerce Suriyelinin ölümünden sorumlu olduğu vurgulanarak, namlusunu, Türkiye Cumhuriyeti’nin hak ve menfaatlerini korumak üzere görev yapan askerlerimize doğrultan gayrımeşru rejime misliyle mukabele edilmesi kararlaştırılmıştır.Geçmişte Ruanda, Bosna Hersek’te yaşananların bugün İdlib’de tekrarlanmasına seyirci kalınamaz; kalınmayacaktır. Suriye sahasında devam eden faaliyetlerimiz, bayrağımıza uzatılan eller kırılana dek sürecektir. Unutulmamalıdır ki şehitlerimizin kanı hiçbir zaman yerde bırakılmamış, bundan sonra da bırakılmayacaktır.Ülkemizin bekası için şehadet şerbeti içen şehitlerimizeAllah’tan rahmet, kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır, yarılarımıza da acil şifalar dilerim. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi her türlü felaketten korusun” dedi.                                     

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI

HÜSEYİN ALTINSOY          

                                                                                                                                                                          

İlk yorumu siz yazın