GÜNDEM

Havalar ısındı tatilciler karavanlara yöneldi

Havalar ısındı tatilciler karavanlara yöneldi

Loading

Yazın gelmesiyle birlikte tatilciler planlarını yapmaya başladı. Yüksek fiyatlı oteller vatandaşın canını sıkıyor. Sürekli aynı yerde kalmadan gezdiğinizi düşünsenize…

Bu hayali gerçekleştirmek düşündüğünüz kadar zor değil. Karavan kültürü artık daha yaygın bir hale geldi. Vatandaşlar uygun fiyata kendilerini özgür hissetmek için karavan tatiline merak sardı. 

Tatilciler araştırmalar yapmaya başladı. Otellerin kalabalık olması ve yüksek ücretli olması tatilcileri yeni arayışlar içine soktu.

Karavan ile tatil son dönemlerde en çok tercih edilenler arasında yerini aldı.

Çekme karavan başta olmak konteynır ve Prefabrik Ev yapımında lider kuruluşlar arasında olan FUSAY firması Pandemi döneminde taleplerin artmasıyla siparişleri yetiştirmek için yoğun çalışma içerisine girdi.

Otel konaklama fiyatlarının yüksek oluşu tatil planı yapanları çekme karavan veya motorlu karavan tercihlerine yöneldi. Burada devreye yılların verdiği tecrübesiyle FUSAY firması girdi.

Konforun ön planda tutulduğu sağlamlık ve güvenliğin en üst seviyede olacak şekilde imal edilen karavanlarda müşterinin isteğine göre tasarım yapılmakta.

Karavan tatilciler tarafından en fazla  tercih edilenler arasında en üst sıralarda yerini koruyor.

Çekme karavan konusunda lider kuruluşlar sıralamasında üst sırada olan FUSAY firması genel müdürü Fuat Saygılı Konu hakkında şu bilgileri verdi.

“ Ürettiğimiz ürünler Çekme karavan başta olmak Konteynır ve Prefabrik Ev yapımı. Ürettiğimiz ürünlerde sağlamlık ve konfor ön planda tuttuğumuz olmazsa olmazımız. FUSAY Firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ürünlerimizin imalatında müşterilerimizin bizden talep ettikleri tüm konforu  uzman ekibimizle hazırlayıp teslim ediyoruz. Yaz tatilini planlayan için karavan tercihi yüzde üç yüz arttı. Otel konaklama fiyatlarının aşırı yüksek oluşu karavan tatilinin tercih edilmesinde başlıca rol oynuyor.” Diyerek karavan tatilinin ekonomik olduğuna değindi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL